GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skålar 8895332

nr 889 5332

Skålar

2 st, Stengods, Kina, diameter: 11-15

Kondition: slitage, skador, lagad

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 21 april 2014
kl 18:04:57

21/4 12:31:53 1      100 kr
21/4 13:19:45 2      Vinnande bud

Stengods